Regulamin

Regulamin sklepu:


1. Właścicielem Sklepu Internetowego Ogarek Technika Grzewcza znajdującego się na stronie http:// www.ogarek.eu / jest:
Ogarek Technika Grzewcza
ul. Kościuszki 27
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP: 634-108-80-45

2. Użytkownikiem serwisu może być każda osoba, która ukończyła 18 lat.
Odwiedzającym jest każdy Użytkownik Internetu.

3. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia lub telefonicznie oraz droga faxową.

Ceny podane na stronie są cenami brutto (z vat-em 23% chyba że podano inaczej). W razie wątpliwości przesłane do nas zamówienie od nowego Klienta jest potwierdzane telefonicznie lub pocztą E-mail.

4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, oraz złożone w dni wolne rozpatrywane będą od rana następnego dnia pracy.

5. Firma Ogarek Technika Grzewcza zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży bez podania przyczyny.

6. W przypadku większych zamówień firma Ogarek Technika Grzewcza zastrzega sobie prawo
do realizacji ich w osobnych partiach.

7. Opisy produktów mają charakter informacyjny, podstawą do reklamacji zakupionego towaru co do parametrów technicznych, kompletności części, koloru itp. jest specyfikacja producenta.

8. Po uiszczeniu opłaty Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela.

9. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz kompletności dostawy będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora.
Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego i dostarczenie go do siedziby Ogarek Technika Grzewcza.

10. Zamówiony towar wysyłamy przesyłką kurierską w ciągu maksymalnie dwu dni roboczych od daty zamówienia najczęściej na drugi dzień, chyba że przy produkcie na stronach sklepu podany był inny termin dostawy. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest natychmiast informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

11. Przy płatności "za pobraniem" faktura bedzie wystawiona i wysłana po wpłynięciu nalezności na nasze konto.
Przy płatności przelewem faktura będzie znajodowac się w przesyłce.

12. Należność za zamówiony sprzęt pobierana może być przez kuriera. Istnieje możliwość przedpłaty. Zamówienie jest realizowane po wpłynięciu kwoty na nasze konto bankowe.

13. Oferta sklepu internetowego ważna jest na terenie Polski, ewentualnie po konsultacji telefonicznej po za granicami państwa Polskiego.


14. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub zmiany cen, nasz Handlowiec niezwłocznie skontaktuje się z Państwem.

15. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
W razie jakichkolwiek niejasności i zapytań prosimy o kontakt:
(32) 261-94-44